Інтерфакс-Україна
20:48 23.02.2023

Ексгенпрокурор Луценко підтвердив своє призначення командувачем взводу ударних безпілотників

1 хв читати

Ексміністр внутрішніх справ (2005-2006, 2008-2010 рр.), ексгенеральний прокурор (2016-2019 рр.) і народний депутат трьох скликань Верховної Ради Юрій Луценко підтвердив своє призначення командиром взводу ударних безпілотних літальних апаратів і повідомив, що наразі виконує бойові завдання в районі м. Бахмут Донецької області.

"Приїхав з бахмутської передової на базу. Сильно здивований з реакції ФБ на моє призначення комвзводу роти БПЛА. Друзі якось надмірно щасливі від рядової події, недруги звично бурхливо ненавидять мене... На тлі цього - вуличні бої в передмісті Бахмута, перерізані траси сполучення, нестача БК, смертельна втома героїчної піхоти. В цих обставинах я віджартовуюся від поздоровлень словами, що кар’єра нарешті пішла вгору, але справді щиро вдячний кожному за добре слово... Честь маю", - написав Луценко у фейсбуці у четвер увечері.

Днем раніше прессекретар Луценка Лариса Сарган повідомила, що ексгенпрокурора у званні капітана призначено командиром взводу БПЛА указом головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. "Наказом головнокомандувача Збройних сил України від 20 лютого 2023 року капітана Луценка Ю. В. призначено командиром взводу ударних безпілотних авіаційних комплексів роти ударних безпілотних авіаційних комплексів військової частини #... ЗСУ", - написала вона у фейсбуці.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росії довелося відкласти плани збільшення виробництва і експорту ЗПГ через санкції - ЗМІ

Росіяни атакували об'єкт критичної інфраструктури у Волинській області – ОВА

Сенатори США засудили вбивства мирних жителів України, вчинені під час Різдва

УЧХ розгорнув пункт допомоги для постраждалих від атаки БпЛА у Чернігові

Росіяни скинули КАБи на Запорізький район, постраждало четверо людей

Аварійно-пошукові роботи на місці влучання БпЛА у Чернігові завершено – ДСНС

Рятувальний вертоліт зазнав аварії на горі Кіліманджаро в Танзанії, п'ятеро людей загинули

Кількість постраждалих в Чернігові зросла до десяти людей – поліція

Львівський "Електронмаш" поставить Рівненській АЕС п'ять автобусів майже за 75,4 млн грн

Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Норвегії наступні можливі спільні кроки у розмові з США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА