Інтерфакс-Україна
15:52 24.01.2026

Наступний раунд переговорів між Україньою, США та РФ відбудеться наступного тижня – ЗМІ

1 хв читати

Тристоронні переговори в Абу-Дабі (Об'єднані Арабські Емірати) продовжаться наступного тижня, повідомив журналіст Axios Барак Равід.

"Тристоронні переговори між США, Росією та Україною в Абу-Дабі були "позитивними" та "конструктивними", повідомили мені українські посадовці. Наступний раунд переговорів відбудеться в Абу-Дабі наступного тижня", - написав Равід в соцмережі Х.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оприлюднено демонстраційні варіанти НМТ-2026

Опалення столичних будинків може бути повністю відновлено до 1-2 лютого – директор ЦДЕ

Україна хоче приєднатися до Рекомендацій Ради ОЕСР щодо безпечного управління відходами і дослідження хімічних речовин

В Україні в п’ятницю очікується зниження температури, на півночі сніг та ожеледиця – Укргідрометцентр

Кабмін утворив робочу групу з координації заходів у сфері Шенгенського управління

Виробництво шкільних автобусів в Україні 2025р зросло на 47% - Кисилевський

Кабмін утворив комісію з питань скринінгу прямих іноземних інвестицій

Відбувся перший у 2026 році обмін тілами загиблих – керівник Центру вивчення окупації

Мовний омбудсмен: користувачі електронних сервісів комерції дедалі частіше прагнуть захистити право отримувати і надавати послуги українською

Внаслідок атак знеструмлено споживачів у трьох регіонах, ще понад 500 н.п. без світла в 7 областях через негоду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА