Інтерфакс-Україна
19:14 08.04.2024

"Інтергал-Буд" ввів в експлуатацію будинок №1 у ЖК "Голосіївський"

1 хв читати

Будівельна компанія "Інтергал-Буд" завершила зведення будинку №1 житлового комплексу "Голосіївський", повідомила пресслужба компанії.

Відповідний сертифікат про введення в експлуатацію отримано від ДІАМ, цей документ також є підставою для участі об'єкта в держпрограмах "єОселя" і "єВідновлення".

У пресслужбі нагадали, що компанія "Інтергал-Буд" пропонує до 15 травня 2024 року додаткову знижку розміром 2% для військових і правоохоронців (усіх родів військ і підпорядкованості), а також медпрацівників закладів державної або комунальної форми власності. Ця знижка поширюється на купівлю квартир, комор чи паркомісць в усіх житлових комплексах та будинках, які у продажу, але не діє на комерційні приміщення. Скористатися пропозицією можна за умови придбання нерухомості за повну оплату, при купівлі на виплат терміном до трьох місяців або при купівлі в банківський кредит (зокрема на умовах держпрограми "єОселя"). Додатковий дисконт сумується з іншими акційними пропозиціями компанії, що діятимуть на момент укладання угоди.

ЖК "Голосіївський" (вул. Васильківська, 37) - житловий комплекс бізнес-класу, два 25-поверхові будинки, загалом 522 квартири, з підземним і наземним паркінгом.

Будівельна компанія "Інтергал-Буд" працює на ринку житлової нерухомості з 2003 року. Компанія побудувала 170 будинків, на етапі реалізації - 20 житлових об'єктів. Загальна площа проєктів становить 4,6 млн кв. м.

ОСТАННЄ

Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців

Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

Конкурс на УРП на літієву ділянку "Добра" виграє консорціум на чолі з TechMet

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА