14:36 20.02.2024

На станції "Медика-Шегині" де протестувальники розсипали зерно, в очікуванні перевантаження стоять 40 вагонів із с/г продукцією - "УЗ"

2 хв читати
На станції "Медика-Шегині" де протестувальники розсипали зерно, в очікуванні перевантаження стоять 40 вагонів із с/г продукцією - "УЗ"

Польські фермери-страйкарі біля пункту пропуску "Медика - Шегині" відкрили люк двох українських вантажних вагонів, у яких було зерно, що прямувало до Німеччини транзитом через Польщу.

Повідомляється, що на станції в очікуванні перевантаження перебувають 40 українських вантажних вагонів із сільськогосподарською продукцією.

"Укрзалізниця" наголошує на неприпустимості втручання польських протестувальників у роботу залізниці", - ідеться в повідомленні.

"УЗ" поінформувала про несанкціоноване втручання в роботу залізниці "Польські залізниці" та посольство України в Польщі.

"Укрзалізниця" заявляє, що "чітко дотримується запровадженої у квітні 2023 року заборони на імпорт зернових вантажів до Республіки Польща і лише перевозить транзитом ці вантажі територією сусідньої країни. Усі вагони на кордоні перевіряють органи контролю Польщі, їх опломбують. Це унеможливлює потрапляння українського зерна на ринок Польщі".

Крім того, "УЗ" обурена діями польських протестувальників і закликає їх припинити акції, оскільки "це не сприяє вирішенню можливих проблем, а грає на руку країні-агресору".

Раніше повідомлялося, що польські фермери-протестувальники біля ПП "Медика - Шегині" у вівторок відкрили вантажний контейнер із с/г продукцією, вона висипалася на рейки.

Віцепрем'єр із відновлення - міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, коментуючи цей інцидент, назвав його "черговою політичною провокацією, спрямованою на розділення народів".

Польські протестувальники вже блокували пасажирський поїзд №119 Київ-Хелм, а також вдавалися до спроб заблокувати два вантажні потяги.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін спрощує умови для імпорту Україною електроенергії

ЄС може виділити Україні EUR1,5 млрд у квітні та EUR1,9 млрд у травні за Ukraine Facility

Графіки відключень е/е тривають у Харківській області, у денні години в енергосистемі профіцит - Міненерго

ЄС виділяє EUR121 млн на докапіталізацію ЄБРР для збільшення допомоги Україні

"Енергоатом" і Westinghouse розпочали проєкт будівництва ХАЕС-5,6 за технологією АР1000

Учасники весняних зборів МВФ і Світового банку знову обговорять підтримку України

Агроекспортерам потрібно диверсифікувати ринки збуту, не очікуючи обмежень ЄС - Мінагрополітики

JKX Oil&Gas відмовилася від продажу активів в Угорщині й має намір стати енергокомпанією середньої величини в ЦСЄ

Українські та молдовські міста отримали права на участь у програмі URBACT із бюджетом EUR2 млн

Nova створила "Нова Енерджі" для розвитку власної генерації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА