14:48 26.01.2024

Кабмін напрацьовує зміни в підтримці переселенців із числа незахищених верств із продовженням виплат на проживання - Шмигаль

1 хв читати
Кабмін напрацьовує зміни в підтримці переселенців із числа незахищених верств із продовженням виплат на проживання - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у відповідь на петицію заявляє, що уряд напрацьовує зміни до законодавства щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб із числа незахищених верств населення з одночасним продовженням виплат на проживання.

"З огляду на суспільний інтерес до питань, порушених в електронній петиції, напрацьовуються відповідні зміни до законодавства, зокрема щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб із числа незахищених верств населення з одночасним продовженням відповідних виплат", - ідеться у відповіді Шмигаля на петицію.

Водночас прем'єр наголосив, що допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам є лише одним з інструментів підтримки, і зазвичай сім'ї можуть отримувати одразу кілька видів допомог, зокрема субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, державну допомогу сім'ям з дітьми, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям, пенсію особам з інвалідністю.

Як повідомлялося, 11 січня петиція на сайті Кабінету Міністрів України із закликом залишити виплати на проживання для внутрішньо переміщених осіб із зони активних бойових дій та окупованих територій набрала необхідну для розгляду кількість голосів.

11 січня в Міністерстві соціальної політики України заявили, що Кабмін має намір продовжити виплати на проживання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб на півроку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін спрощує умови для імпорту Україною електроенергії

ЄС може виділити Україні EUR1,5 млрд у квітні та EUR1,9 млрд у травні за Ukraine Facility

Графіки відключень е/е тривають у Харківській області, у денні години в енергосистемі профіцит - Міненерго

ЄС виділяє EUR121 млн на докапіталізацію ЄБРР для збільшення допомоги Україні

"Енергоатом" і Westinghouse розпочали проєкт будівництва ХАЕС-5,6 за технологією АР1000

Учасники весняних зборів МВФ і Світового банку знову обговорять підтримку України

Агроекспортерам потрібно диверсифікувати ринки збуту, не очікуючи обмежень ЄС - Мінагрополітики

JKX Oil&Gas відмовилася від продажу активів в Угорщині й має намір стати енергокомпанією середньої величини в ЦСЄ

Українські та молдовські міста отримали права на участь у програмі URBACT із бюджетом EUR2 млн

Nova створила "Нова Енерджі" для розвитку власної генерації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА