16:43 24.11.2023

Мінагрополітики: У центрі саміту "Зерно з України" - план постачань українського продовольства країнам, які його потребують, у 2024 р.

1 хв читати
Мінагрополітики: У центрі саміту "Зерно з України" - план постачань українського продовольства країнам, які його потребують, у 2024 р.

Україна розраховує за результатами 2-го міжнародного саміту української гуманітарної ініціативи "Зерно з України" підготувати план експорту продовольства, зокрема зерна, країнам, які цього потребують, повідомив перший заступник міністра аграрної політики Тарас Висоцький в ефірі єдиного національного марафону.

"Завдяки рішенню 1-го саміту і згідно з фінансовою допомогою країнам, насамперед Африки та Азії у співпраці з ООН, Україні вдалося поставити кілька сотень тисяч безоплатного продовольства, пшениці та іншого, країнам, які мають у ньому потребу", - нагадав заступник міністра.

За його інформацією, наразі триває робота в аналогічному напрямі - збирають пропозиції, щоб чітко зафіксувати, скільки можна буде допомогти поставити українського продовольства, насамперед країнам Африки та Азії.

"Основна мета - забезпечення вільного доступу до українського продовольства країнам, які його потребують... Дуже важливо, щоб цей вільний доступ був постійним, безпечним і дав змогу країнам, які є нетто-імпортерами продовольства, купувати цю продукцію за доступною ціною для власних споживачів", - акцентував Висоцький.

За його словами, за результатами саміту, в якому підтвердили свою участь понад 30 країн, буде оголошено новий план на наступний рік.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський запросив низку глав держав узяти участь у саміті української гуманітарної ініціативи "Зерно з України", який відбудеться в Києві 25 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Укрнафта" профінансувала закупівлю понад 1000 FPV-дронів для ЗСУ

13-й пакет санкцій ЄС стосовно РФ включає понад 70 найменувань товарів і технологій

Власник Concorde Capital заявляє про продовження тиску ДБР й Офісу генпрокурора на компанію

До 13-го пакета санкцій ЄС проти РФ увійшли китайські компанії RG Solutions Limited, Guangzhou Ausay Technology Co Limited, Yilufa Electronics Ltd.

Кабмін схвалив індексацію пенсій майже на 8% з 1 березня - Шмигаль

Великі компанії України стурбовані можливою затримкою оплат за купонами євробондів і за кредитами

Україна розраховує на затвердження Виконавчою радою МВФ угоди, очікує на допомогу Фонду в $5,4 млрд США - Шмигаль

МВФ і Україна досягли угоди на рівні персоналу про 3-й перегляд програми EFF

Латвія заборонила імпорт російської та білоруської сільськогосподарської продукції

Аграрний міністр Польщі озвучив розширений список українських агропродуктів, на які Польща хоче ввести заборону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА