11:46 25.10.2022

Фінансовий "Рамштайн" має діяти під головуванням ЄС, США та України із залученням міжнародних фінансових організацій - Шмигаль

1 хв читати
Фінансовий "Рамштайн" має діяти під головуванням ЄС, США та України із залученням міжнародних фінансових організацій - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що координаційна фінансова платформа має діяти під головуванням Європейського Союзу, США та України із залученням міжнародних фінансових організацій.

"Група "Рамштайн" була дуже ефективною, тому український уряд хоче запросити і фінансових партнерів на своєрідну координаційну платформу, схожу на "Рамштайн", - сказав Шмигаль на Міжнародній експертній конференції з питань відновлення, реконструкції та модернізації України у вівторок у Берліні (Німеччина).

Прем'єр зазначив, що ця платформа має діяти під головуванням Європейського Союзу, США та України.

За його словами, у межах цієї платформи необхідні регулярні зустрічі міністрів фінансів "Великої сімки", України та інших партнерів, лідерів та представників міжнародних фінансових організацій.

Ідеться, зокрема, про Світовий банк, Міжнародний валютний фонд, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Міжнародну організацію економічного співробітництва та розвитку.

"Метою таких зустрічей буде координація фінансової допомоги Україні, визначення пріоритетів на короткі та довгі терміни відновлення, а також пошук джерел фінансування. Також ми маємо брати до уваги страхування воєнних ризиків", - додав Шмигаль.

Окрім того, прем'єр зазначив, що необхідно знайти рішення, як конфіскувати та використати заморожені російські активи для відновлення України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Власники євробондів України створили спецкомітет для переговорів щодо боргу

"Інтергал-Буд" бере на себе воєнні ризики і гарантує добудову

Україна відчуває стратегічну потребу вирощувати бавовну - Мінагрополітики

Українські сировари програють внутрішній ринок імпортній продукції і не можуть наростити експорт - аналітики

Приєднання України до ЄС спричинить реформування Єдиної сільгоспполітики - аграрний міністр Польщі

Через негоду знеструмлена шахта на Донеччині та відключали 145 тис. споживачів у Дніпропетровській області - Міненерго

"Нафтогаз" за три місяці виплатив 18,2 млрд грн податків

Уряд схвалив концепцію держпрограми про використання ШІ в пріоритетних галузях економіки

Єврокомісія схвалила запропонований Києвом план, необхідний для початку фінансування ЄС чотирирічного Ukraine Facility у розмірі EURO50 млрд

Кабмін продовжив спецзобов'язання на ринку газу до 31 серпня 2024 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА