Інтерфакс-Україна
17:06 04.07.2022

Домбровскіс: 1 млрд євро першого траншу нового макрофіну для України надійде до літніх канікул

1 хв читати
Домбровскіс: 1 млрд євро першого траншу нового макрофіну для України надійде до літніх канікул

Виконавчий віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс повідомляє, що перший транш нової програми макрофінансової допомоги Україні у розмірі 1 млрд євро надійде вже до початку літніх канікул.

Відповідне оголошення він зробив у понеділок у Лугано, виступаючи на міжнародній Конференції високого рівня з відновлення України.

"Ми наразі працюємо, щоб надати подальшу нову програму макрофінансової допомоги у розмірі 9 млрд євро. Перша частина надійде до літніх канікул. Це 1 млрд євро після затвердження Європейським парламентом та державами-членами (мається на увазі Рада)", - сказав Домбровскіс.

За його словами, до цієї програми також буде "додано іншу двосторонню та багатосторонню підтримку з боку міжнародних партнерів". Як приклад виконавчий віцепрезидент навів надання Німеччиною гранту у розмірі 1 млрд євро грантів Україні та виділення США 1,3 млрд доларів пакету підтримки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна потребує імпорту 4 млрд куб. м газу для проходження зими, дефіцит фінансування близько $100 млн

Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund I оголосив про 1-ше закриття на EUR200 млн

Ощадбанк і GROSSDORF кредитуватимуть закупівлю аграріями добрив під весняну посівну кампанію-2026

Україна у 2025 р. збільшила імпорт електрогенераторів у 2,3 раза, акумуляторів – на 55%

Кабмін розподілив 2,56 млрд грн на закупівлю обладнання мобільної розподіленої генерації - Свириденко

ОККО за 2025 рік встановила ще 10 модулів для заправки LPG і зробила його доступним на 90% своїх АЗК

Світові ціни на вершкове масло завдають збитків українським виробникам - аналітики

ТРЦ Blockbuster Mall за 2025 р. збільшив виторг на 25%

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА