Інтерфакс-Україна
16:56 22.05.2022

Рада денонсувала угоду між Україною і РФ про уникнення подвійного оподаткування

1 хв читати
Рада денонсувала угоду між Україною і РФ про уникнення подвійного оподаткування

Верховна Рада денонсувала угоду між Урядами України та Російської Федерації про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та запобігання ухилень від сплати податків.

Ухвалення відповідного закону №0146 в цілому підтримали 292 народних депутати на пленарному засіданні, йдеться в інформації на сайті Ради.

Як раніше зазначав Мінфін, таким чином буде припинено надання пільгових умов оподаткування резидентам РФ, які ведуть діяльність в Україні. "Після денонсації Угоди до всіх доходів резидентів РФ, отриманих з джерел в Україні, буде застосована загальна ставка оподаткування – 15%, встановлена податковим кодексом України, замість пільгових ставок, встановлених Угодою: 5% – на дивіденди; 10% або 0% – на відсотки; 10% – на роялті", – пояснювало відомство.

Мінфін вказував, що сьогодні резиденти України, які провадять діяльність в РФ, можуть платити податки там, не сплачуючи їх в Україні, а після денонсації така можливість у них зникне.

Крім того денонсація звільнить Україну від взятих на себе зобов'язань з обміну інформацією з РФ щодо податкових питань.

Ця угода була укладена 8 лютого 1995 року в Києві і ратифікована Верховною Радою України 6 жовтня 1995 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА