14:45 20.12.2021

Форум у Давосі перенесено на літо

1 хв читати
Форум у Давосі перенесено на літо

Проведення Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі, заплановане на 17-21 січня 2022 року, буде відкладено на початок літа через невизначеність, спричинену поширенням нового штаму COVID-19 "омікрон".

"У поточних умовах пандемії коронавірусу проведення глобальних очних заходів є виключно складним, - ідеться у повідомленні ВЕФ. - Незважаючи на те, що для форуму передбачено суворі медичні протоколи, висока контагіозність "омікрону" та наслідки цієї ситуації для туризму й мобільності зажадали відтермінування проведення заходу".

Щороку наприкінці січня у швейцарському Давосі відбувається щорічна зустріч ВЕФ, яка збирає світову еліту політики та бізнесу. Цьогоріч через пандемію COVID-19 форум відбувся в онлайн-форматі.

У повідомленні ВЕФ зазначається, що в січні 2022 року замість очної зустрічі буде проведено серію онлайн-сесій, учасники яких сфокусуються на "виробленні рішень для найактуальніших світових проблем".

Окрім того, Петербурзький міжнародний економічний форум (ПМЕФ) має відбутися наступного року 15-18 червня в очному форматі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА