Інтерфакс-Україна
19:21 18.06.2021

РНБО анулювала 4 титанові ліцензії, 3 вуглеводневі і 2 рудні - секретар Данілов

1 хв читати
РНБО анулювала 4 титанові ліцензії, 3 вуглеводневі і 2 рудні - секретар Данілов

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України на засіданні в п'ятницю анулювала чотири титанові, три вуглеводневі й дві рудні ліцензії, повідомив на брифінгу секретар ради Олексій Данілов.

"Було анульовано як недобросовісним надрокористувачам чотири титанові, три вуглеводневі й дві рудні ліцензії, які не використовувалися відповідно в 2018-му, 2019-му та 2017 роках", - сказав Данілов.

Він також зазначив, що на засіданні було заслухано звіт голови Держгеонадр Романа Опімаха стосовно виконання указу президента №122 від березня цього року щодо стану справ у сфері надрокористування.

За словами секретаря РНБО, до 1 вересня поточного року всі наявні 3 тис. ліцензій буде розміщено на Геоінформаційному порталі з дублюванням на порталі "СОТА" апарату РНБО з тим, щоб суспільство знало, де вони знаходяться і хто ними володіє.

Як повідомлялося, РНБО 19 березня вирішила провести аудит усіх дозволів на надрокористування, виданих із 1994 року, і повернути народу в разі виявлення порушень умов користування. Рішення РНБО затверджене указом президента.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

Аграрії в сезоні-2025 виконали прогноз по збору зернових культур на 94%, олійних – на 97,7%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА