Інтерфакс-Україна
13:42 09.04.2021

Мінекономіки України оцінило падіння ВВП за 2 міс.-2021 2,8%

1 хв читати
Мінекономіки України оцінило падіння ВВП за 2 міс.-2021 2,8%

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оцінює падіння ВВП у січні-лютому 2021 року в 2,8%, свідчить оприлюднений у п'ятницю огляд економічної активності в країні за підсумками лютого 2021 року.

"У січні-лютому 2021 року скорочення зведеного індексу виробництва (ЗІВ) становило 4,2% (падіння на 4% в січні-2021 і на 1,7% в січні-лютому 2020 року). Як результат, скорочення ВВП оцінено на рівні 2,8% (падіння на 2,6% в січні 2021 року на 0,6% у січні-лютому 2020 року)", - йдеться в огляді на сайті Мінекономіки.

Негативний внесок у динаміку ЗІВ сформували практично всі ключові види економічної діяльності, крім внутрішньої торгівлі, зазначило міністерство.

Як очікує Мінекономіки, швидкість економічного відновлення залежить від тривалості та жорсткості карантинних обмежень. Міністерство очікує повернення до позитивної динаміки зростання з другого кварталу, враховуючи низьку базу порівняння минулого року за цей період, а також перспективи вакцинації.

Раніше глава Мінекономіки Ігор Петрашко озвучив прогноз спаду економіки в січні-березні 2021 року на 2,2%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄБРР надає Райффайзен Банку гарантію розподілу портфельних ризиків для інвестицій EUR100 млн в енергетику

Audi і Porsche відкличуть понад 60 тис. автомобілів

ДТЕК за тиждень повернув енергопостачання для 75,5 тис. абонентів в Донецькій і Дніпропетровській областях

Переговори з Болгарією про закупівлю обладнання для ХАЕС-3,4 все ще тривають через її ініціативу підвищити суму угоди – нардеп

Темпи експорту зерна відстають на 5 млн тонн від минулорічних - Мінагрополітики

Повернення до довоєнних умов агроторгівлі не буде, напрацюємо компромісний варіант співпраці – міністр

Понад 1560 заявок зареєстровано на участь у третій групі програми REDpreneurUA

ІП "Формація.Львів" вже має 7 резидентів-виробників, після 2028 р. планується понад 50

Споживання е/е відчутно знизилося через потепління та сонячну погоду

Ціни на курячі яйця вперше з початку лютого подешевшали до 57,68 грн за десяток

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА