16:47 21.09.2020

Ділянка газопроводу КЗУ-1 під Києвом працює у штатному режимі - глава ОГТСУ

1 хв читати
Ділянка газопроводу КЗУ-1 під Києвом працює у штатному режимі - глава ОГТСУ

Ділянка магістрального газопроводу "Київ - Західна Україна-1" (КЗУ-1) в Київській області, на якому 15 вересня сталася розгерметизація, працює у штатному режимі, повідомив глава "Оператор ГТС України" Сергій Макогон.

"Наслідки НС на газопроводі вже ліквідовані, й ця ділянка працює у штатному режимі. Ми обов'язково інформуватимемо про результати експертизи та причини цієї ситуації", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Макогон зазначив, що кожна аварія або НС на об'єктах газотранспортної інфраструктури є предметом професійного та всебічного аналізу з метою не допустити її повторення. У зв'язку з цим він закликав політиків і експертів утриматися від встановлення причин інциденту у Чабанах "за фото".

Як повідомлялося, 15 вересня близько 00:20 кч біля смт Чабани Києво-Святошинського району сталася розгерметизація магістрального газопроводу високого тиску діаметром 1020 мм ("Київ - Західна Україна"). Жертв і потерпілих немає.

ОГТСУ 17 вересня заявив про завершення основних ремонтних роботи на ділянці та ліквідацію критичних наслідків аварії. Держслужба з НС 18 вересня підтвердила, що ділянку газопроводу відновлено для транспортування природного газу.

Газопровід КЗУ використовується для транспортування газу від газодобувних підприємств у східних областях країни до підземних сховищ (ПСГ) у західному регіоні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Нові вимоги ДБН до бомбосховищ можуть стати бар'єром для реалізації проєктів в Україні - ЄІБ

Питання перегляду тарифів на е/е для населення до порядку денного засідання Кабміну не включали

Пріоритет "Метінвесту" - залучити до роботи якомога більше колишніх військових - СЕО

Графіки відключень не застосовуватимуть до підприємств, які імпортують 80% електроенергії - Шмигаль

Завдяки сонячній генерації та виходу з ремонту двох енергоблоків АЕС, кілька днів не застосовуються планові відключення, але економити потрібно - Шмигаль

"Укрнафта" завдяки ГРП збільшила добовий дебіт однієї зі свердловин у 25 разів

Основою горизонтального вирівнювання місцевих бюджетів-2025 будуть надходження ПДФО-2024 і статистика населення на початок війни та ВПО

Відключення е/е можуть повернутися з виведенням найближчими днями чергових енергоблоків у ремонт - голова "Енергоатому"

Вимоги до затвердження керівництва українських СК зараз набагато жорсткіші, ніж у європейських країнах - думка

Частка бізнес-продажу в мережі JYSK в Україні в травні 2024 р. перевищила 6%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА