Інтерфакс-Україна
15:27 17.09.2020

Новий голова "Укрзалізниці" вже три тижні працює без контракту

1 хв читати

 Голова правління АТ "Укрзалізниця" Володимир Жмак на онлайн-конференції Європейської бізнес-асоціації в четвер повідомив, що вже три тижні працює без підписаного контракту.

"Нині я поки що працюю один. Члени моєї команди працюють скоріше на волонтерських засадах, так само, як і я. У мене немає ще навіть трудового контракту... Три тижні я на волонтерських засадах", - заявив він.

Жмак зазначив, що з командою у нього теж є певні труднощі, оскільки призначення членів правління - дуже багатоступінчастий і складний процес.

Як повідомлялося, 26 серпня 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив кандидатуру Володимира Жмака, котрий обіймав посаду голови наглядової ради аеропорту "Бориспіль", головою правління АТ "Укрзалізниця".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

Аграрії в сезоні-2025 виконали прогноз по збору зернових культур на 94%, олійних – на 97,7%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА