Інтерфакс-Україна
12:55 30.07.2020

"МАУ" через призупинення діяльності під час карантину зазнала $60 млн збитків, має намір скоротити майже 900 співробітників

1 хв читати
"МАУ" через призупинення діяльності під час карантину зазнала $60 млн збитків, має намір скоротити майже 900 співробітників

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) через тимчасове призупинення діяльності під час карантину зазнала $60 млн збитків і змушена поступово скоротити 900 співробітників, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі "МАУ".

"Щомісяця простій авіакомпанії коштує приблизно $14,5 млн обов'язкових витрат, що і сформувало обсяг збитку близько $60 млн за період призупинення діяльності компанії... Простій і суттєве зниження обсягів роботи після відновлення авіасполучення України призводить до вимушеного поступового скорочення майже 900 співробітників "МАУ", - розповіли в авіакомпанії.

При цьому у "МАУ" зазначили, що вийти зі збитку буде можливо тільки після відновлення повноцінної роботи компанії на докризовому рівні, або за умови отримання державної підтримки за аналогією з перевізниками країн Європи.

"Дотепер численні запити "МАУ" до владних структур України залишилися без відповіді", - наголосили в авіакомпанії, додавши, що на сьогодні важко вважати польоти відновленими, оскільки здійснювати планування маршрутів доводиться в умовах великої кількості обмежень з боку інших країн.

За інформацією прес-служби авіаперевізника, нині компанія здійснює лише третину, а то й менше від звичайного ритму польотів.

Як повідомлялося, за підрахунками авіаційного комітету Торгово-промислової палати України (ТПП), збитки авіагалузі України від коронавірусу в першому кварталі 2020 року становлять 10-15 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА