Інтерфакс-Україна
14:57 27.07.2020

Україна за півроку спрямувала на зарплати шахтарям майже 3 млрд грн - Буславець

2 хв читати
Україна за півроку спрямувала на зарплати шахтарям майже 3 млрд грн - Буславець

Обсяг коштів бюджету України, спрямованих на зарплати шахтарям за перше півріччя цього року, становить 3 млрд грн, заявила т. в. о. міністра енергетики Ольга Буславець.

"Вдалося повністю погасити заборгованість бюджету із зарплат шахтарям. Загалом за півроку з держбюджету було спрямовано на зарплати майже 3 млрд грн", - зазначила Буславець на брифінгу в Києві у п'ятницю.

При цьому вона уточнила, що заборгованість із зарплати (не бюджетна - ІФ), яка залишилася, становить трохи більше ніж 200 млн грн.

"Ці борги будуть погашені за рахунок реалізації вугільної продукції, яку нам вдалося стабілізувати", - наголосила Буславець, зазначивши, що "нам вдалося повернути шахтарів із мітингів на роботу".

Як повідомлялося, Міненерго закінчує розробку концепції реформування вугільної галузі і плану заходів до неї, а також залучено до розробки Національної програми трансформації вугільної галузі до 2030 року.

У середині липня Міністерство енергетики України за дорученням президента України Володимира Зеленського завершило медіацію між представниками вуглевидобувних підприємств і ПАТ "Центренерго", у результаті чого було підписано контракт про відновлення постачань українського вугілля на "Центренерго".

7 червня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про пріоритетне використання вітчизняного вугілля в тепловій генерації.

30 червня біля будівлі Офісу президента розпочалася безстрокова акція протесту шахтарів "Мирноградвугілля", "Добропіллявугілля", "Селидіввугілля", представників шахт Львівсько-Волинського басейну з вимогою, зокрема, забезпечити ринок збуту для їхньої продукції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трійку лідерів рейтингу первинних дилерів ОВДП у 2025р сформували Укрексімбанк, ПриватБанк та ОТП Банк

Україна у 2025р. збільшила імпорт вантажних авто на 5,5%

Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку" Гавви

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА