Інтерфакс-Україна
10:59 06.05.2020

Важливо не втратити момент і зуміти залучити китайського туриста в Україну - голова Держтуризму

2 хв читати
Важливо не втратити момент і зуміти залучити китайського туриста в Україну - голова Держтуризму

Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар'яна Олеськів сподівається, що Україна з Китаєм зможуть взаємно відкритися швидше, ніж із країнами Європейського Союзу, і важливо скористатися моментом і зуміти залучити китайського туриста в країну.

"Більшість лідерів європейських країн сказали, що до кінця літа будуть точно закриті кордони ЄС назовні. Можливо, з осені їх відкриють, а можливо - ні. Я планувала би (закордонну відпустку - ІФ) на 2021 рік. Або ж потрібно бути таким гнучким із валізами, щоб бути готовим "післязавтра" кудись відправитися. Наразі на це немає точної відповіді", - сказала Олеськів в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання про відновлення транскордонного туризму.

З огляду на це голова Держтуризму зазначила, що Україні необхідно бути готовою до залучення іноземних туристів після завершення історії з пандемією.

"Я маю великі сподівання, зокрема, на китайський ринок, тому що Китай уже послабив свої карантинні заходи, вони подолали епідемію. За китайських туристів завжди всі боролися найбільше. Сподіваюся, що Україна з Китаєм зможуть взаємно відкритися швидше, ніж із країнами ЄС. Важливо не втратити цей момент і зуміти залучити китайського туриста", - додала вона.

На її думку, для цього дуже важливо використовувати всі диджитал-інструменти, що дасть змогу оперативно реагувати на зміни й відслідковувати всі тренди.

"На рахунок цього вже говорили з послом України в Китаї, з колегами з китайсько-українських асоціацій, вони на "низькому старті", всі готові", - наголосила Олеськів.


Повний текст інтерв'ю з Олеськів буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трійку лідерів рейтингу первинних дилерів ОВДП у 2025р сформували Укрексімбанк, ПриватБанк та ОТП Банк

Україна у 2025р. збільшила імпорт вантажних авто на 5,5%

Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку" Гавви

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА