14:44 20.04.2020

Підприємства "Павлоградвугілля" припинили роботу - Волинець

1 хв читати
Підприємства "Павлоградвугілля" припинили роботу - Волинець

Усі десять шахт і допоміжних підприємств ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" припинили роботу в понеділок, повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

"Сьогодні припинили роботу всі десять шахт і допоміжних підприємств "Павлоградвугілля". Прибуткові шахти переведені в стан коми - їхня робота підтримуватиметься на рівні життєзабезпечення", - написав профлідер у Facebook.

"Зупинка пов'язана не з пандемією. Українське вугілля стало непотрібне на українських ТЕС, теплоцентралях - бо зацікавлені особи півроку замінюють його російським", - заявив Волинець.

За його словами, "від таких антиукраїнських дій постраждають бюджети не лише Тернівки, Павлограда, Першотравенська; без левової частки надходжень залишаться Павлоградський, Юрківський, Петропавлівський райони, шахтарі Донеччини, які їздять працювати на вуглевидобувні підприємства". "Додамо до цього переліку вже зупинені підприємства Добропілля, Вугледара, Мирнограда, Червонограда, Первомайська, Лисичанська, Волині - і отримаємо колапс на рівні всієї держави", - зазначив Волинець.

Раніше компанія "ДTЕК" повідомляла, що шахти "ДTЕК Добропіллявугілля" і шахта "Білозерська" призупиняють роботи з видобутку, а з 20 квітня буде призупинено роботу "Павлоградвугілля".

ДТЕК створено у 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем кепітал менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Групі делеговано функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок із видобутку та збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії, видобутку природного газу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна презентувала проєкт "Велика приватизація — 2024"

Нафту підсанкційного "ЛУКОЙЛа" в транзиті до Європи замінив ресурс інших власників, він залишається стандартним – голова "Нафтогазу"

"Київська школа економіки" має намір збільшити кількість студентів до 2-3 тис. - президент

Запуск програм відновлення призвів до зростання частки проектних продажів Sweetondale

Monobank відкриває рахунки для бізнесу та розширює свої послуги

"Енергоатом" уклав кредитну угоду на 181 млн фунтів під фінансування постачань Urenco ядерних матеріалів

Україна в рамках Grain from Ukraine відправила з портів Одеси 25 суден зі 160 тис. тонн агропродукції

Аграрії та депутати розроблять законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для аграрного сектору

БЕБ припинило роботу восьми нелегальних АЗС у Київській області

НБУ із серпня вилучатиме з обігу банкноти 500 грн зразка 2003-2007 рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА