12:25 16.03.2020

Міжнародні та внутрішні вантажні залізничні перевезення здійснюються за графіком - "Укрзалізниця"

1 хв читати
Міжнародні та внутрішні вантажні залізничні перевезення здійснюються за графіком - "Укрзалізниця"

АТ "Укрзалізниця" станом на 16 березня 2020 року продовжує здійснювати міжнародні та внутрішні вантажні залізничні перевезення згідно з графіком, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі компанії.

"Станом на 16 березня вантажні міжнародні та внутрішні перевезення залізничним транспортом здійснюються згідно з графіком. Жодних змін у курсування вантажних поїздів у міжнародному та внутрішньому сполученні немає", - зазначили в компанії.

В "Укрзалізниці" наголосили, що обмеження, впроваджені урядом України у зв'язку з карантином, спричиненим спалахом коронавірусу Covid-19, стосуються виключно пасажирського міжнародного залізничного сполучення.

"Укрзалізниця" оперативно інформуватиме в разі будь-яких змін у курсуванні пасажирських і вантажних поїздів", - наголосили в компанії.

Як повідомлялося, на сьогодні у світі налічується 168 тис. 768 осіб, інфікованих коронавірусом Covid-19, кількість жертв інфекції сягнула 6,510 тис., одужали понад 76,8 тис. осіб.

О 00:00 16 березня Україна тимчасово закриває близько сотні пунктів пропуску та тимчасово забороняє в'їзд в Україну для іноземців і осіб без громадянства.

Обмеження пропускних операцій на державному кордоні України впроваджуються відповідно до рішень РНБО й уряду, затверджених через пандемію вірусу Covid-19.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінфін підняв ставки за ринковими ОВДП на 0,5 в.п. слід за підвищенням облікової на 1 в.п.

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

Частка IT-компанії MODUS X в енергосекторі складає приблизно 25%, поза межами ДТЕК вона у 2024 р. залучила 14 клієнтів – СЕО

Перезапущений фондовий ринок міг би акумулювати ресурс для відновлення України – голова правління ОТП Банк

Пошкоджені РФ потужності приблизно 25% газовидобутку України можна відновити не раніше вересня-листопада – директор ЦДЕ

Новий голова Держстату має за мету здійснити цифрову трансформацію служби

"Метінвест" у війну через дефіцит кадрів відмінив конкурси на вакантні позиції та скоротив терміни навчання

Голова ОТП Банку про динаміку дропів з уведенням лімітів: раніше це були сотні, зараз - до 10 в день

Сметанін: Українська оборонка потребує скасування дублюючих штрафних санкцій

Виробники, що збільшують локалізацію, матимуть переваги у державних закупівлях

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА