Інтерфакс-Україна
09:51 17.02.2020

ДАБІ має бути ліквідована в її нинішньому вигляді - Шмигаль

1 хв читати
ДАБІ має бути ліквідована в її нинішньому вигляді - Шмигаль

Віце-прем'єр-міністр - міністр розвитку громад і територій Денис Шмигаль виступає за ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) в нинішньому вигляді.

"Нині Державна архітектурно-будівельна інспекція - це кліщ на здоровому тілі будівельного ринку, який заражає його корупцією та є основним генератором цієї корупції. Тому, звісно, ДАБІ має бути ліквідована в її нинішньому вигляді, ми готуємо реформу", - сказав Шмигаль в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За словами віце-прем'єра, ДАБІ буде реформовано вже найближчим часом.

"Складнощі полягають у тому, що за десять років законодавство та підзаконні акти з цього питання так вузлами переплетені, що необхідно виконати досить велику юридичну підготовку й роботу. Ми чітко розуміємо, чого ми хочемо: прозору систему, як у Німеччині, Австрії, Польщі. Тому ми досить швидкими темпами готуємо зміни, й найближчим часом ви побачите перші кроки", - зазначив він.

Шмигаль наголосив, що уряд вживатиме швидких і ефективних заходів з точки зору подолання корупції на будівельному ринку.

Як повідомлялося, в січні прем'єр-міністр України Олексій Гончарук пообіцяв повністю ліквідувати ДАБІ в разі виявлення в структурі будь-яких схем.


Повний текст інтерв'ю зі Шмигалем буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців

Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

Конкурс на УРП на літієву ділянку "Добра" виграє консорціум на чолі з TechMet

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА