Інтерфакс-Україна
14:50 30.12.2019

Україна і "Газпром" уклали мирову угоду в арбітражі щодо штрафу АМКУ на $7,4 млрд

1 хв читати
Україна і "Газпром" уклали мирову угоду в арбітражі щодо штрафу АМКУ на $7,4 млрд

Україна і ПАТ "Газпром" уклали мирову угоду щодо ініційованого російською компанією міжнародного арбітражу в справі про зобов'язання "Газпрому" сплатити майже $7,4 млрд за штрафом Антимонопольного комітету України (АМКУ), повідомив заступник міністра юстиції України Іван Ліщина.

"Україна та "Газпром" підписують мирову угоду в інвестиційному арбітражі. Подробиць угоди я розкривати не можу, бо вона конфіденційна, але важливо, що Росія відкликає свої вимоги, а ми не порушуємо свого правила не укладати мирових угод в інвестиційних арбітражах за якими Україна мала б сплачувати інвестору будь-яку компенсацію", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Ліщина зазначив, що укладення угоди відкриває шлях для підписання довгострокових договорів на транспортування газу між "Нафтогазом" і "Газпромом".

Він проілюстрував свій пост підписами сторін. Від України стоїть підпис міністра Дениса Малюськи, від "Газпрому" - заступника голови правління ПАТ Олени Бурмістрової.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА