Інтерфакс-Україна
13:43 23.12.2019

Чутки про укладення Росією контрактів на пряме постачання газу до України не відповідають дійсності - віце-прем'єр РФ

1 хв читати
Чутки про укладення Росією контрактів на пряме постачання газу до України не відповідають дійсності - віце-прем'єр РФ

Віце-прем'єр РФ Дмитро Козак спростував повідомлення про те, що російська сторона нібито вже уклала контракти з низкою українських компаній для прямого постачання газу до України.

"Що стосується прямого постачання газу з Росії до України, то ми домовилися після Нового року, після того як всі питання (пов'язані з транзитом - ІФ) буде врегульовано, ще раз обговорити ці питання", - сказав Козак на нараді прем'єра РФ Дмитра Медведєва зі своїми заступниками.

Віце-прем'єр зазначив, що "сьогодні в Україні розгорається "буря в склянці" з приводу того, що є якісь п'ять контрактів з українськими компаніями, яким ми постачатимемо газ".

"Це не відповідає дійсності. У нас жодних контрактів, окрім домовленостей з урядом України, немає, діятимемо строго в рамках цього протоколу", - сказав Козак.

"Ми домовилися і зафіксували у відповідних протоколах розмір плати "Газпрому" за надання агентських послуг із транспортування газу, який є твердим і визначеним усі п'ять років", - сказав віце-прем'єр РФ.

"Ризики, пов'язані з тарифним регулюванням на транспортування газу, ризики пов'язані зі зміною законодавства, це будуть ризики "Нафтогазу України" або виграш, в разі якщо на українській стороні відповідно до законодавства України, яке тепер має відповідати нормам Європейського Союзу, буде встановлено низькі тарифи на транспортування газу", - додав Козак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

Ринок новобудов впроваджує резервне енергоживлення на етапі проєктування - експерт

Пальне за два тижні може здорожчати на 2 грн/л, однак його дефіциту не очікується, – директор А-95

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА