Інтерфакс-Україна
10:19 03.12.2019

Коболєв націлений на роботу зі своєю командою в "Нафтогазі", Милованов заявляє про відсутність планів змінювати керівництво НАК

2 хв читати
Коболєв націлений на роботу зі своєю командою в "Нафтогазі", Милованов заявляє про відсутність планів змінювати керівництво НАК

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявляє про наміри продовжити роботу в керівництві компанії.

"З моменту призначення мене на посаду голови "Нафтогазу" я звик до регулярного процесу мого "знімання". Тому реагувати на подібні речі просто не бачу сенсу... Тому працюємо далі", - написав Коболєв на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він зазначив, що любить свою роботу й вірить в успіх своєї команди. "Бо вона сильна і вже багато разів доводила свою здатність перемагати. В самих складних ситуаціях. І конкурсах. Навіть тих, на які нас не запрошували", - написав Коболєв.

Відсутність будь-яких кадрових змін у керівництві НАК "Нафтогаз України" підтвердив і міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

"Я думаю, що тут є неправда певна. Саме щодо "Нафтогазу" немає жодних змін. І не буде. Це або неправильно зрозуміли, або перекручено. Стосовно "Нафтогазу" жодного процесу немає - ні щодо наглядових рад, ні щодо керівництва "Нафтогазу", - сказав Милованов в ефірі "Свободи слова" на телеканалі ICTV.

Раніше, 2 грудня, міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель підтвердив плани Кабінету Міністрів змінити керівництво стратегічних компаній, зокрема НАК "Нафтогаз України" та НЕК "Укренерго", й оновити їх наглядові ради.

При цьому Оржель зазначив, що діючі керівники за бажання зможуть взяти участь у відповідних конкурсах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заявки на участь у програмі залучення інвестицій у проєкти зі скорочення викидів можна подати до 30 січня — Мінекономіки

Кількість виданих кредитів за програмою "єОселя" у 2025 р. зменшилась на 8,7%

РФ у IV кв.-2025 вдвічі збільшила удари по портах України та пошкодила в 2,5 рази більше суден ніж у IV кв.-2024

Енергетики намагаються не допустити збільшення тривалості обмежень е/е в умовах похолодання та обстрілів РФ – глава Держенергонагляду

Мінцифри реалізує 9 погоджених урядом експериментальних проєктів щодо цифровізації в різних сферах

ЕКА починає прийом онлайн-заяв на часткову компенсацію знищеного війною майна та страхових премій при страхуванні від воєнних ризиків

Наглядова рада ПриватБанку погодила збільшення ліміту кредитної лінії для "єОселі" до 11,5 млрд грн

Максимальна допомога по безробіттю з січня 2026р зросла на 647 грн

Профіцит платіжного балансу в листопаді зріс до $5,1 млрд за збільшення дефіциту поточного рахунку до $3,5 млрд

Кабмін встановив працівникам UkraineInvest оклади в розмірі 11-43,7 тис. грн і до 100% надбавок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА