Інтерфакс-Україна
17:22 22.11.2019

ЄБРР надасть фінансування для реконструкції автодороги Київ-Одеса у розмірі до EUR450 млн

2 хв читати
ЄБРР надасть фінансування для реконструкції автодороги Київ-Одеса у розмірі до EUR450 млн

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та уряд України у п'ятницю у Лондоні підписали меморандум про взаєморозуміння за проектом реконструкції автодороги M05 Київ-Одеса у Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях протяжністю 314 км, а також будівництва північної ділянки обходу навколо Львова протяжністю 23 км.

Як повідомляється у прес-релізі ЄБРР, меморандум підписали прем'єр-міністр України Олексій Гончарук та президент ЄБРР Сума Чакрабарті.

Проект здійснюватиме Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор"). У рамках цього проекту ЄБРР також підтримуватиме посилення корпоративного управління та боротьби з корупцією в агентстві, реформування українського дорожнього сектору та реалізацію заходів щодо підвищення дорожньої безпеки.

Передумовами надання фінансування ЄБРР є успішне завершення всього процесу аналізу проектів, включно з техніко-економічними обґрунтуваннями та оцінкою впливу на навколишнє середовище, а також остаточним затвердженням цих проектів Радою директорів ЄБРР, йдеться у повідомленні.

За даними агентства "Інтерфакс-Україна", у п'ятницю буде підписано аналогічний меморандум із цього проекту з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

Як повідомлялося раніше, загальна сума фінансування цього проекту ЄБРР та ЄІБ становитиме до EUR900 млн, кожна з міжнародних фінансових інституцій надасть фінансування на суму до EUR450 млн.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в країні у 1993 році ЄБРР узяв на себе сукупні зобов'язання з надання понад EUR14,5 млрд у рамках 450 проектів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На конкурс на 4 незалежних членів наглядової ради "Енергоатому" подалися 83 кандидати

Кабмін схвалив Дорожню карту у сфері закупівель для наближення до стандартів ЄС та затвердив заходи на 2025-2027 рр.

ФГВФО до 8 грудня включно визначить інвестора неплатоспроможного РВС Банку з 3 претендентів

Житлова підтримка людей та відновлення регіонів є пріоритетом програм Мінрозвитку на 2026 рік

АМКУ оштрафував на 2,2 млн компанію американця Піацци за придбання 14 підприємств "Укрлендфармінгу" без дозволу

МВФ взяв до відома пропозицію України щодо реструктуризації ВВП-варантів

Україна має скасувати пільги в реєстрації платника ПДВ та закрити митні лазівки для спожтоварів – prior actions МВФ

МВФ щодо використання активів РФ радить дотримуватися законодавства та не підривати міжнародну валютну систему

Україна вперше від початку війни запроваджує спільні довгострокові аукціони для імпорту-експорту е/е – "Укренерго"

Аграрії впродовж 2024-2025рр нерівномірно отримували держдопомогу – Рахункова палата

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА