Інтерфакс-Україна
13:15 14.11.2019

Місія МВФ розпочала свою роботу в Києві 14 листопада

1 хв читати
Місія МВФ розпочала свою роботу в Києві 14 листопада

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) на чолі з Роном ван Роденом прибула до Києва для продовження дискусії про можливість відкриття для України нової програми розширеного фінансування EFF.

"Місія в четвер розпочала роботу", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у представництві фонду в Україні.

Офіційна інформація про терміни роботи місії поки що відсутня.

Як повідомлялося, Україна веде переговори про можливість того, що фонд відкриє нову трирічну програму EFF на $5-6 млрд. У вересні Київ відвідала місія МВФ, яка згодом повідомила про плани продовжити дискусію.

Український уряд і центробанк сподіваються, що позитивне рішення про нову програму буде ухвалено у грудні, що дасть змогу отримати перший транш за нею ще до кінця цього року.

У четвер Верховна Рада планує ухвалити закон про держбюджет-2020 року, що є однією із головних умов для відкриття програми. Напередодні парламент також ухвалив у першому читанні закон про обіг сільгоспземель в Україні, а ще раніше - повернув норму про відповідальність за незаконне збагачення, що також підвищує шанси на позитивне рішення МВФ.

Серед головних питань залишається питання гарантій незалежності Національного банку і повернення коштів платників податків, витрачених на націоналізацію ПриватБанку та виплату вкладникам інших виведених із ринку банків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трійку лідерів рейтингу первинних дилерів ОВДП у 2025р сформували Укрексімбанк, ПриватБанк та ОТП Банк

Україна у 2025р. збільшила імпорт вантажних авто на 5,5%

Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку" Гавви

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА