Інтерфакс-Україна
12:49 17.07.2019

Уряд звільнив Власова з посади в.о. голови ДФС

1 хв читати
Уряд звільнив Власова з посади в.о. голови ДФС

Кабінет Міністрів звільнив Олександра Власова з посади в.о. голови Державної фіскальної служби (ДФС) України.

"Як ви знаєте, щодо ДФС Власов написав заяву на звільнення. З понеділка це звільнення буде реалізовано - сьогодні рішення схвалено", - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабміну в середу.

За його словами, оскільки Власов був головою ліквідаційної комісії ДФС, тепер ці обов'язки Кабмін поклав на директора одного з департаментів служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трійку лідерів рейтингу первинних дилерів ОВДП у 2025р сформували Укрексімбанк, ПриватБанк та ОТП Банк

Україна у 2025р. збільшила імпорт вантажних авто на 5,5%

Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку" Гавви

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА