Інтерфакс-Україна
17:52 04.12.2018

"Київтеплоенерго" планує повернути тепло і гарячу воду до 1042 будівель Києва протягом доби

1 хв читати
"Київтеплоенерго" планує повернути тепло і гарячу воду до 1042 будівель Києва протягом доби

 Масштабні аварійні пошкодження в колекторі (пр.Чкаловський, 6) і на тепломережах (вул.Червонозаводська, 2/13 і вул.Щусева, 10-А) у вівторок тимчасово залишили без централізованого опалення та гарячого водопостачання тисячу сорок двох споживачів Святошинського та Солом'янського районів, повідомляє КП "Київтеплоенерго".

"Зокрема, без зазначених послуг залишилися: житлові будинки - 775, лікувальні заклади – 13, дитячі садки - 35, школи – 15, відомства - 204", - йдеться в релізі підприємства на сайті Київської міськдержадміністрації.

Згідно з ним, аварійні бригади "Київтеплоенерго" вже працюють на місцях пошкоджень і планують завершити роботи протягом доби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

Фонд підтримки енергетики акумулював понад EUR1,5 млрд грантів партнерів на відновлення енергосистеми

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА