18:41 06.07.2018

"Укрпошта" приєдналася до національної платіжної системи "Простір"

1 хв читати
"Укрпошта" приєдналася до національної платіжної системи "Простір"

ПАТ "Укрпошта" приєдналося до національної платіжної системи "Український платіжний "Простір" ("Простір") як еквайр, повідомляється на сторінці Національного банку України в соцмережі Facebook.

"Відтепер "Укрпошта" зможе обслуговувати клієнтів із використанням платіжних карток системи "Простір". Це сприятиме розширенню платіжної інфраструктури для здійснення безготівкових платежів і дасть змогу збільшити обсяги безготівкових розрахунків в Україні, особливо в невеликих містах і селах", - зазначено в повідомленні.

Система роздрібних платежів "Простір", створена Національним банком, дає можливість здійснювати розрахунки за товари та послуги, отримувати готівку та здійснювати інші операції з національною валютою за допомогою платіжних карток системи "Простір".

Наразі учасниками системи є 48 банків. Картки системи випускають Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк, Райффайзен Банк Аваль, Правекс Банк, Полікомбанк, Банк "Глобус" та інші. Крім того, картки системи приймають і обслуговують 86% терміналів і банкоматів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС та Україна працюватимуть над прискоренням впровадження вільної зони торгівлі – єврокомісар Шефчович

Україна у 2024 році втратила 10 ГВт енергопотужності, з яких вдалося відновити 5 ГВт – глава Міненерго

Україні важливо зберегти добросусідські відносини і режим вільної торгівлі з ЄС – міністр агрополітики

ФАО у 2025р. має намір підтримати 406,9 тис. українських фермерів

САП направила до суду справу про заволодіння зерном Миронівського інституту пшениці на 23 млн грн

Підземну школу у Дніпровському районі Києва планують добудувати у 2025р

За останніми оцінками відновлення України коштуватиме приблизно 500 млрд євро - Шмигаль

Epicentr Ceramic Corporation у 2024р подвоїв експорт

Темпи експорту зерна в лютому-2025 почали відставати від минулорічних - Мінагорполітики

Ідея інфраструктурного холдингу на ринку капіталу за участю міжнародних партнерів на стадії обговорення – НКЦПФР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА