11:30 18.06.2018

МЕРТ стурбований наміром міськради Дніпра скасувати допорогові закупівлі на суму понад 3 тис. грн через Prozorro

2 хв читати
МЕРТ стурбований наміром міськради Дніпра скасувати допорогові закупівлі на суму понад 3 тис. грн через Prozorro

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов стурбований наміром міської ради Дніпра розглянути питання скасування допорогових закупівель на рівні не нижче 3 тис. грн через систему "Prozorro" і відзначає схожі тенденції в інших містах.

"Депутати ініціювали винесення цього питання на чергову сесію міськради. Очікуємо, що це питання буде розглядатися в середу. Але воно вже розглядалося місяць тому. Тоді позицію вдалося відстояти. Зусиллями мера (Бориса Філатова - ІФ) були додані туди так звані "депутатські кошти" , тобто кошти, які надаються депутатам і вони далі їх розподіляють на свій виборчий округ", - сказав він під час прес-конференції в понеділок.

За словами М.Нефьодова, схожі процеси відбуваються також у низці інших міст.

Як зазначила в.о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило, 80% міських закупівель - допорогових.

"Відтоді, як ми приєдналися до "Prozorro" в 2016 році, 31 тис. закупівель пройшли через цю електронну систему. Економія становила близько 821 млн грн. При чому 80% цих закупівель - це допорогових закупівлі, тобто на суму не більше 200 тис. грн", - сказала вона.

За словами Я.Мерило, такі тенденції характерні для міст, де депутати міськради входять одночасно до виконавчого комітету міста.

ProZorro - група електронних майданчиків, об'єднаних у єдину систему із спільним пулом постачальників. У квітні 2016 року розпочався перший етап впровадження електронної системи держзакупівель, а з 1 серпня 2016 року використання електронної системою стало обов'язковим для інших державних замовників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

"Нафтогаз" та ORLEN домовилися про поставку 100 млн куб. м LNG в рамках широкої співпраці на цьому напрямку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА