Інтерфакс-Україна
18:36 23.05.2018

"Нафтогаз" готовий постачати газ "Київтеплоенерго" одразу після вирішення питання правонаступництва за борговими зобов'язаннями

2 хв читати
"Нафтогаз" готовий постачати газ "Київтеплоенерго" одразу після вирішення питання правонаступництва за борговими зобов'язаннями

НАК "Нафтогаз України" готовий постачати газ КП "Київтеплоенерго" без негайної сплати заборгованості, але за умови вирішення питання правонаступництва за боргами.

"Заяви про відмову "Нафтогазу України" поставляти газ для "Київтеплоенерго" без негайної сплати цією компанією заборгованості, сформованої її попередником ПАТ "Київенерго", не відповідають дійсності", - зазначено в прес-релізі НАК.

"Нафтогаз" готовий укласти договір про постачання газу з "Київтеплоенерго" одразу після вирішення питання правонаступництва за борговими зобов'язаннями шляхом укладення договорів переведення боргу між "Київтеплоенерго", "Київенерго" і НАК, як того вимагає закон "Про теплопостачання".

"Логічно, що, приймаючи на себе заборгованість перед "Нафтогазом", "Київтеплоенерго" має отримати і право вимоги до боржників "Київенерго". Зокрема, це стосується розрахунків держави за пільгами та субсидіями за вже поставлений газ і компенсації різниці в тарифах. Крім того, споживачі продовжують погашати заборгованість за попередні періоди, отже, нове підприємство матиме джерело коштів для розрахунків за боргами, які становлять приблизно місячну вартість газу для забезпечення потреб Києва", - резюмують у НАК.

Як повідомлялося, Київрада в середу планує прийняти постанову, в якій буде зафіксовано відмову від прийому боргів "Київенерго".

У свою чергу в "Нафтогазі" вказують на те, що, відповідно до ст. 22 закону "Про теплопостачання", разом із передачею теплогенерувального обладнання від "Київенерго" до "Київтеплоенерго" мають передаватися і борги за газ, що утворилися при роботі цього обладнання раніше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

Збір зерна у світі в 2025/26 сільгоспроці може вперше перевищити 3 млрд т - ФАО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА