Інтерфакс-Україна
19:08 29.05.2025

БЕБ підозрює 50 тис. ФОП у протиправних схемах, більшість з них - молодь

1 хв читати

Бюро економічної безпеки (БЕБ) стверджує, що існує понад 50 тис. фізосіб-підприємців, що залучені до протиправних схем з ухилення від сплати податків та виведення грошових коштів у готівку.

"Переважно це молодь, тобто студенти, які за винагороду надають свої електронні ключі для відкриття банківських рахунків. Їх використання в комплексі з використанням персональних даних власників може дозволити зменшити сплату податків підприємствами реального сектора економіки орієнтовно на 70 млрд грн щорічно", - йдеться в повідомленні органу на сайті в четвер.

Для подолання таких проблем, під час зустрічі з Держподатслужбою (ДПС) та Держфіномном (ДСФМ), представники БЕБ запропонували створити Центр протидії податковим правопорушенням.

За словами керівника головного підрозділу детективів БЕБ Олександра Ткачука, створення Центру протидії податковим правопорушенням дозволить впровадити фінансово-податковий моніторинг підприємств аби підвищити ефективність роботи бюро.

Заступник Директора БЕБ Андрій Пащук зауважив, що варто напрацювати зміни до законодавства, які підсилять інституційну спроможність органів, залучених до протидії економічним правопорушенням, розробка узгодженої системи виявлення ризиків та впровадження євростандартів реагування на них, налагодження спільної аналітичної роботи.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська пшениця дешевшає через обстріли портів і зниження експортних закупівель - аналітики

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6828 грн/EUR1

З вересня 2025р. РФ зруйнувала чи пошкодила понад 50% генерації ДТЕК – СЕО

Зеленський підписав закон щодо підвищення податку на прибуток банків до 50%

ДТЕК ініціює створення Коаліції охочих швидко відбудувати енергетику України – СЕО

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність прийме рішення без повторного перегляду пропозицій – Міненерго

Гетманцев запитав Мінфін про причину зволікання з дозволом для ДПС блокувати сайти нелегальної торгівлі алкоголем і тютюном

"Хмельницькобленерго" та EDF узгодили технічні параметри модернізації електромереж в межах проєкту переходу на напругу 20 кВ

Розробками "Метінвесту" від підземних "криївок" і шпиталів зацікавилася Армія США – СЕО

Novus, Rozetka та Liga prim надали можливість витрачати кошти нацкешбеку та "Зимової підтримки" на товари в мережах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА