Інтерфакс-Україна
21:11 18.04.2025

Parallel відкрила два нові АЗК в Києві

2 хв читати
Parallel відкрила два нові АЗК в Києві

В Києві почали роботу ще два автозаправних комплекси, які працюють під брендом Parallel: нові АЗК відкриті на вулицях Заболотного та Межигірській.

"Нові АЗК на Заболотного та Межигірській – це не лише ще один крок у розвитку бренду та збільшення присутності в столичному регіоні, а й важливий внесок у відновлення інфраструктури столиці та задоволення потреб наших клієнтів", – зазначили в пресслужбі.

Там додали, що обидва об’єкти оснащені сучасними технологіями та пропонують пальне від провідних європейських виробників.

У пресслужбі уточнили, що на АЗК під брендом Parallel представлено як традиційні види пального, так і преміальні – з покращеними показниками очищення, підвищеною ефективністю згоряння та захистом двигуна. Постачання пального здійснюється з нафтопереробних заводів країн Центральної та Східної Європи.

"Компанія продовжує активно розвивати бренд, як за рахунок збільшення кількості власних АЗК, так і шляхом розширення партнерської програми, збільшуючи кількість автозаправних комплексів, що працюють під торговельною маркою Parallel", – зазначили в пресслужбі.

Як повідомлялося, до війни мережа під ТМ Parallel нараховувала 132 АЗС. Внаслідок повномасштабного вторгнення "Параллель" втратила або зупинила роботу більшої частини об’єктів. Нині під ТМ Parallel працює 61 АЗК у Дніпропетровській, Одеській, Київській, Черкаській, Чернігівській і на підконтрольній Україні території Донецької та Запорізької областей.

Компанія "Параллель" – член Нафтогазової асоціації України, до складу якої входять найбільші оптові, роздрібні, видобувні, переробні підприємства, що представляють національний, міжнародний, приватний і державний бізнес, серед них: WOG, ОККО, Shell, AMIC Україна, SOCAR, KLO, Parallel, UPG, Укрнафта та Укргазвидобування. Компанія "Параллель" регулярно входить до 10-ки найбільших українських імпортерів пального.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Темпи сівби зернових за тиждень зросли на 31,9%, проте відставання від посівної-2025 ще більше 20%

Обсяг кредитів у квітні зріс на 2,3%, депозитів – на 2,6% – Нацбанк

Топменеджерка Ощадбанку: ми надаємо позитивне рішення на кредит приблизно 80% проєктів, кредитуємо – 65%

НУР спільно з урядом Німеччини та KfW планують у 2026р. запустити грантове фінансування енергопроєктів бізнесу – перший заступник

Обсяг імпорту в Україну легкових авто за 4 міс.-2026 скоротився на 14%

Winner має намір придбати приміщення в іноваційному парку UNIT.City

МОЗ планує до кінця 2026р. забезпечити сонячну генерацію ще у 378 медзакладах – Ляшко

Міненерго пропонує звільнити від обмежень е/е споживачів під час закупівлі не менше як 60% потреб у розподіленої генерації

Мінекономіки розширило перелік техніки з 15%-ю компенсацією 146 найменуваннями від 13 виробників

Готовність українського бізнесу інвестувати у комплексні системні енергорішення суттєво зросла – директорка RSE Group Ukraine

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА