Інтерфакс-Україна
10:54 02.12.2024

USAID профінансувало відновлення пошкоджених трубопроводів "Укргазвидобування"

1 хв читати

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надало допомогу з відновлення пошкоджених унаслідок бойових дій трубопроводів АТ "Укргазвидобування", повідомила пресслужба групи "Нафтогаз".

За її даними, трубну продукцію надала компанія Tetra Tech ES, Inc, яка є виконавцем проєкту з енергетичної безпеки (ESP). USAID також надало додаткові засоби захисту об'єктів газовидобутку групи від російських атак.

Крім того, від початку повномасштабного вторгнення USAID передало компанії 102 дизельні електростанції та 6 тис. тонн метанолу, що є критично важливою сировиною для видобутку, підготовки та транспортування природного газу.

"Загалом "УГВ" отримало понад 1700 позицій деталей трубопроводів. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за надану допомогу - вона дуже актуальна в умовах постійних атак на енергетичну інфраструктуру. Для нас дуже важливо зберегти стабільність виробничих процесів до кінця опалювального сезону", - зазначив глава "Нафтогазу" Олексій Чернишов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

Збір зерна у світі в 2025/26 сільгоспроці може вперше перевищити 3 млрд т - ФАО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА