Інтерфакс-Україна
13:06 05.11.2024

ДТЕК з початку року інвестував у ремонти та відновлення ТЕС 2,6 млрд грн

1 хв читати
ДТЕК з початку року інвестував у ремонти та відновлення ТЕС 2,6 млрд грн

"ДТЕК Енерго" за 10 місяців 2024 року інвестувало в ремонти і відновлення теплової генерації близько 2,6 млрд грн і продовжує посилено відновлювати ТЕС, незважаючи на старт опалювального сезону, зважаючи на безпрецедентні масштаби руйнувань.

"Те, що пережила українська енергосистема за два з половиною роки війни, не переживала жодна енергосистема світу. В епіцентрі масованих атак росії і теплова генерація, 90% якої зруйновано або пошкоджено. Однак українські енергетики прийняли і цей виклик, вдень і вночі посилено працюючи, щоб відновлювати якомога більше потужностей", - зазначив генеральний директор "ДТЕК Енерго" Олександр Фоменко, слова якого процитовано у пресрелізі компанії у вівторок.

Загалом за підсумками 2024 р. вкладення компанії в ремонти і відновлення ТЕС очікуються на рівні 3,8 млрд грн.

Від початку повномасштабного вторгнення ТЕС "ДТЕК Енерго" були атаковані ворогом майже 190 разів. Від атак було поранено 56 енергетиків станцій, три людини загинули. Лише в березні - червні цього року ворог здійснив сім масованих атак по ТЕС компанії.

"ДТЕК Енерго" забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Станом на січень 2022 р. встановлена потужність компанії в тепловій генерації електроенергії становила 13,3 ГВт. У вуглевидобутку створено повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, машинобудування та сервісне обслуговування шахтного обладнання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА