Інтерфакс-Україна
14:56 19.12.2023

Проєкт "Дія.Офіс" перебуває в бета-тестуванні в Мінцифри - Федоров

1 хв читати
Проєкт "Дія.Офіс" перебуває в бета-тестуванні в Мінцифри - Федоров

Проєкт "Дія.Офіс" перебуває в бета-тестуванні в Міністерстві цифрової трансформації, повідомив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Дія.Офіс" зараз у бета-тестуванні Мінцифри. Ми почали з того, що зробили електронне посвідчення держслужбовця, сервіси для підвищення ефективності, а також можливості підписувати документи завдяки "Дія.Підпису", - сказав Федоров на Diia Summit у вівторок у Києві.

За його словами, також проєкт передбачатиме різні етапи гейміфікації, зокрема, можливість отримувати "ачівки" за добре зроблену роботу.

Крім того, в "Дія.Офіс" за замовчуванням інтегровані сервіси Google, а також буде можливість вносити пропозиції щодо роботи.

Як повідомлялося, 1 грудня Кабінет Міністрів затвердив порядок функціонування "Дія.Офіс" для органів влади.

19 грудня прем'єр-міністр Денис Шмигаль назвав освітній застосунок "Мрія", "Дія.Офіс" для органів влади та "Е-резиденство" майбутніми флагманськими проєктами в цифровізації країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мережа "Ябко" заперечує причетність до вилученої на кордоні в п’ятницю партії техніки Apple

Кількість користувачів Starlink Direct to Cell в Україні перевищила 3 млн, найбільша активність - у 5 містах

Ajax Systems у 2025р. збільшила кількість співробітників на 19% та користувачів на 29%

"Київстар" отримав дозвіл на продовження тестування технології Starlink Direct to Cell до 20 квітня 2026 р.

Держсистему онлайн-моніторингу азартних ігор вводять у промексплуатацію, ринок має 6 міс. на приєднання - PlayCity

monobank додав завантаження інвойсів для платежів за IBAN

Мобільні оператори звітують про десятки тисяч абонентів, які скористалися пілотним 5G у центрі Львова

Штучний інтелект-стартап Deepgram провів інвестраунд з оцінкою в $1,3 млрд

НКЕК обмежила в Україні інтернет-доступ до платформи прогнозів Polymarket

Профільний комітет підтримав відставку першого віцепрем'єр-міністра цифрової трансформації Федорова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА