Інтерфакс-Україна
08:55 08.06.2022

IBM припиняє діяльність у Росії

1 хв читати

Американська IBM, яка виробляє апаратне та програмне забезпечення, почала звільняти всіх співробітників у Росії, оскільки компанія припиняє свою діяльність у країні.

"7 березня я поділився з вами нашим рішенням призупинити бізнес-операції IBM в Росії через події в Україні. (...) Оскільки наслідки (...) продовжують посилюватися, а невизначеність щодо довгострокових перспектив зростає, ми ухвалили рішення про планомірне згортання бізнесу IBM у Росії", - йдеться в заяві глави корпорації Арвінда Крішни, опублікованій на сайті компанії.

IBM була однією з кількох глобальних компаній, які призупинили свою діяльність у Росії ще в березні – після вторгнення РФ в Україну.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКЕК обмежила в Україні інтернет-доступ до платформи прогнозів Polymarket

Профільний комітет підтримав відставку першого віцепрем'єр-міністра цифрової трансформації Федорова

Колишня радниця Трампа стала президентом Meta

"Київстар", "Vodafone Україна" та lifecell запустили пілотний 5G звʼязок у Львові, наступні Бородянка та Харків

Нацрада зареєструвала як онлайн-медіа телеграм-канали "Труха Україна", ФК "Металіст" та Instagram Мілевського

Працездатність мережі "Vodafone-Україна" на Дніпропетровщині близько 80%, у lifecell автономно працює 72% станцій

"Нова пошта" та "Укрпошта" продовжують роботу у Дніпропетровській та Запорізькій областях попри знеструмлення

"Нова пошта" повідомляє про можливі затримки у доставці через несприятливі погодні умови на заході країни

Дніпропетровська область отримає додаткові генератори з Києва та інших областей для посилення зв'язку – Федоров

"Vodafone Україна" оголосив черговий викуп євробондів на $1,5 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА