15:21 13.05.2022

Окупанти шантажем змушують українських провайдерів підключатися до російських мереж – Держспецзв'язку

1 хв читати
Окупанти шантажем змушують українських провайдерів підключатися до російських мереж – Держспецзв'язку

Російські війська намагаються приєднати українські інтернет-мережі до підконтрольної спецслужбі системи, щоб заблокувати доступ до українських ресурсів, повідомила Держслужба спеціального зв'язку та захисту інформації.

Згідно з повідомленням на її сайті у п'ятницю, вільний доступ до інформації – одна з головних загроз для ворога на тимчасово окупованих територіях.

"Росія постійно намагається приєднати українські інтернет-мережі до власної, підконтрольної спецслужбам системи, щоб заблокувати доступ до українських ресурсів і повністю контролювати дії українців у мережі. Окупанти не гребують жодними методами, вдаються до шантажу та погроз розправи над тими, хто відмовиться "співпрацювати" з окупаційним режимом", - наголошується у повідомленні.

За даними відомства, вранці у п'ятницю терористи з так званої росгвардії Росії захопили приміщення Херсонської компанії "Статус" і відключили все комунікаційне обладнання.

"Зараз вони шантажують керівництво компанії тим, що заберуть усе обладнання, якщо вони відмовляться підключатися до кримської мережі. Такі дії є грубим порушенням міжнародного законодавства. Ми фіксуємо всі випадки та долучатимемо їх як докази до справ проти ворога в міжнародних інстанціях", - заявили у Держспецзв'язку.

Джерело: https://bit.ly/3FIePRi

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА