07:44 20.04.2022

SAP припинить діяльність на російському ринку та продовжить підтримку України

2 хв читати
SAP припинить діяльність на російському ринку та продовжить підтримку України

Німецький розробник програмного забезпечення для корпоративного сегмента SAP повністю припинить роботу в Росії та Білорусі та продовжить надавати гуманітарну допомогу Україні.

"SAP, як і раніше, відданий підтримці України (…) Сьогодні ми оголошуємо про подальші кроки щодо впорядкованого виходу з нашої діяльності в Росії", – йдеться в повідомленні компанії на її сайті.

SAP нагадала, що на початку березня призупинила укладання нових контрактів, проте продовжувала працювати з поточними замовниками з РФ, а тепер планує відмовитись від обслуговування та підтримки локальних продуктів.

"Ми оцінюємо кілька варіантів виконання цього рішення, кожен із яких забезпечить виконання наших зобов'язань перед клієнтами, які не під санкціями (щодо Росії через розв'язану РФ повномасштабну війну проти України – ІФ). Також важливо відзначити, що незалежно від будь-якого рішення SAP чинні клієнти в Росії, які використовують локальне програмне забезпечення, як і раніше, зможуть користуватися своїми продуктами", - уточнюється в повідомленні.

Що стосується хмарних сервісів, компанія повідомила, що знаходиться в процесі закриття всіх хмарних операцій у Росії і надасть можливість клієнтам з РФ, які не під санкціями, видалити дані з хмари або перенести їх на сервери за межами країни. В останньому випадку договір після підписки продовжуватися не буде, зазначила SAP.

Компанія нагадала, що нещодавно оголосила про додатковий внесок EUR700 тис. для підтримки українських біженців у регіоні, в результаті чого її загальний внесок на цей момент становить EUR3,7 млн. Крім того, програмне забезпечення SAP підтримує зусилля щодо надання допомоги. Зокрема, нещодавно компанія передала рішення SAP Ariba громадській організації, яка працює із ДП "Медичні закупівлі України", що дозволить оперативно закуповувати медичні товари для Міністерства охорони здоров'я України.

"Наші серця та надії з народом України. Найбільше на світі ми хочемо, щоб ця війна закінчилася. До того часу SAP продовжить допомагати постраждалим і сприяти відновленню миру", – наголошується в релізі.

SAP є розробником різних програмних продуктів корпоративного класу, призначених насамперед для великих корпоративних замовників.

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нова пошта" відкрила набір нових учасників програми безоплатних перевезень гуманітарної допомоги

Проєкт "Дія. City" отримав премію Emerging Europe Awards

Хмарним зберіганням даних скористалися 46 банків – НБУ

"Київстар" розширив дію послуги "Роумінг як удома" ще на 14 країн

"Нова пошта" та "Дія. Бізнес" запускають безоплатну логістичну допомогу з релокації бізнесу

Реєстри "Хостмайстра", "Координатора" та "НВП "Трайфл" відкладають остаточне видалення доменних імен до кінця воєнного стану

Бренд держпорталу "Дія" отримав бронзу фестивалю "Каннські леви" у категорії Creative Business Transformation

Zoom надає безкоштовний доступ до своїх сервісів українським університетам та профтехучилищам

"Vodafone Україна" запустив функцію повідомлення про появу в мережі абонента

Хакери використовують для кібератак в Україні теми штрафів від податкового та ядерного тероризму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА