Інтерфакс-Україна
18:26 23.02.2022

Держспецзв'язку протидіє атакам на українські держсайти та сайти банків, триває збір та аналіз інформації

1 хв читати
Держспецзв'язку протидіє атакам на українські держсайти та сайти банків, триває збір та аналіз інформації

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації проводить роботу із протидії DDoS-атакам на сайти низки державних та банківських установ України.

Як зазначається в повідомленні у Telegram-каналі Держспецзв'язку, частина атакованих інформаційних систем недоступна або працює з перебоями, що пов'язано з переключенням трафіку на іншого провайдера для мінімізації збитків.

Інші сайти ефективно протистоять атаці та працюють у нормальному режимі.

"Наразі Держспецзв’язку разом із іншими суб'єктами національної системи кібербезпеки проводить роботу із протидії атакам, збір та аналіз інформації. Просимо усі органи, які були атаковані чи мають підозру про можливу атаку, звертатися до Урядової команди реагування на надзвичайні комп’ютерні події CERT-UA", - наголошується у повідомленні Держспецзв'язку.

Як повідомлялося, віцепрем'єр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив про початок чергової DDoS-атаки на сайти українських державних органів, зокрема Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Міністерства закордонних справ, а також банків.

Раніше повідомлялося, що офіційні сайти Верховної Ради, Кабміну, МЗС та Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій не відкривалися. Крім того, із перебоями працювали сайти Служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства оборони України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацрада зареєструвала як онлайн-медіа телеграм-канали "Труха Україна", ФК "Металіст" та Instagram Мілевського

Працездатність мережі "Vodafone-Україна" на Дніпропетровщині близько 80%, у lifecell автономно працює 72% станцій

"Нова пошта" та "Укрпошта" продовжують роботу у Дніпропетровській та Запорізькій областях попри знеструмлення

"Нова пошта" повідомляє про можливі затримки у доставці через несприятливі погодні умови на заході країни

Дніпропетровська область отримає додаткові генератори з Києва та інших областей для посилення зв'язку – Федоров

"Vodafone Україна" оголосив черговий викуп євробондів на $1,5 млн

Бета-тестування національної LLM планується навесні 2026р – 1-й віцепрем’єр

Застосунок Резерв+ сповіщатиме про ключові події та запити користувача – Міноборони

"Фокстрот" відкрив і оновив загалом 10 магазинів у 2025 р.

Соцмережа Телеграм очолює рейтинг джерел новин та інформації для українців – дослідження Ipsos

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА