Інтерфакс-Україна
07:37 12.11.2021

Байден підписав закон, що забороняє застосування в США обладнання Huawei та ZTE

1 хв читати
Байден підписав закон, що забороняє застосування в США обладнання Huawei та ZTE

Президент США Джо Байден підписав закон, який забороняє використання у Сполучених Штатах обладнання китайських телекомунікаційних компаній Huawei та ZTE, повідомили ЗМІ.

Відповідно до закону американська Федеральна комісія зі зв'язку (FCC) більше не повинна розглядати та затверджувати будь-які заявки на отримання дозволів на використання обладнання китайських компаній, яке представляє неприйнятний "ризик для національної безпеки".

Комісар FCC Брендан Карр заявив, що з 2018 року відомство схвалило понад 3 тис. заявок від Huawei. Підписаний закон "допоможе гарантувати, що небезпечне обладнання таких компаній, як Huawei та ZTE, більше не може бути підключене до американських мереж зв'язку".

Законом передбачено, що FCC також може відкликати попередні дозволи, видані китайським компаніям раніше.

Законопроект був 28 жовтня поточного року одноголосно схвалений Сенатом США, а на початку листопада – Палатою представників США переважною більшістю голосів.

У березні FCC визначила п'ять китайських компаній як загрозу національній безпеці відповідно до закону 2019 року, спрямованого на захист мереж зв'язку США. Крім Huawei та ZTE до них відносяться Hytera, Hangzhou Hikvision Digital Technology та Zhejiang Dahua Technology.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Електронний суд із використанням ШІ стане одним із ключових пріоритетів Мінцифри у 2026р – 1-й віцепрем’єр

Міноборони України тестує онлайн-постановку на військовий облік через Резерв+

Львів і Бородянка стануть пілотними зонами запуску 5G – перший віцепрем’єр

Послугу розлучення онлайн в "Дії" буде запущено в I кв. 2026р - Федоров

Мінцифри працює над онлайн-здачею теоретичного іспиту з водіння — перший віцепрем’єр

В Україні протягом кількох тижнів запустять пілотне 5G у двох містах – перший віцепрем’єр

PlayCity отримало заявки від всіх трьох операторів на конкурс з ліцензування лотерей

KNESS на 30% оптимізував часозатрати завдяки автоматизації бізнес-процесів з IT-Enterprise

PlayCity планує у січні-2026 запустити оновлений реєстр залежних від азартних ігор осіб – керівник

Лотерейний ринок треба відкрити для нових операторів – керівник PlayCity

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА