15:53 12.05.2021

Уряд України затвердив план реалізації концепції розвитку штучного інтелекту

2 хв читати
Уряд України затвердив план реалізації концепції розвитку штучного інтелекту

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу затвердив план заходів щодо реалізації Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні на 2021-2024 роки.

Згідно з пояснювальною запискою до відповідних розпоряджень Кабміну, текст якої має у своєму розпорядженні "Інтерфакс-Україна", основними завданнями плану є:

- удосконалення правового регулювання штучного інтелекту (зокрема в галузях освіти, економіки, суспільного управління, кібербезпеки та оборони);

- поліпшення якості вищої освіти та освітніх програм, спрямованих на підготовку фахівців у сфері ШІ;

- впровадження та реалізація суб'єктами господарювання інноваційних проектів із використанням ШІ;

- підвищення рівня інформаційної безпеки та захисту даних в інформаційно-телекомунікаційних системах державних органів;

- забезпечення використання технологій ШІ в оборонних системах, сфері охорони здоров'я, правосуддя, а також для проведення аналізу ефективності системи публічного управління.

План заходів щодо впровадження концепції розвитку ШІ в Україні, зокрема, передбачає затвердження в четвертому кварталі 2021 року заходів протидії кіберзагрозам із використанням ШІ; в першому кварталі 2022 року - укладання угод із міжнародними дослідними центрами з питань наукового співробітництва у сфері ШІ. Також у першому кварталі 2022 року планується створити та впровадити систему показників для проведення оцінки стану інформаційної безпеки.

Крім того, у четвертому кварталі 2022 року, згідно з планом, буде впроваджена система підтримки клінічних рішень, персоналізованої медицини, телемедицини з використанням ШІ.

Як повідомлялося, уряд України у грудні 2020 року затвердив концепцію розвитку штучного інтелекту в країні.

Зазначена концепція спрямована на підвищення конкурентоспроможності України у результаті використання штучного інтелекту в соціально-економічній, науково-технічній, оборонній, екологічній, національно-культурній та інших сферах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА