Білоруський оператор А1 відновив у повному обсязі доступ до мобільного інтернету після погіршення якості на вимогу держорганів

Оператор А1 повідомив про відновлення надання послуг мобільного інтернету в повному обсязі.
"Станом на 21:50 послуга мобільного інтернету надається в повному обсязі. Також у зв'язку з діями уповноважених державних органів також недоступним з 20:50 до 21:00 був і фіксований зв'язок А1", - повідомили агентству "Інтерфакс-Захід" у прес-службі компанії в середу.
Раніше мобільний оператор А1 попередив про погіршення якості інтернету на вимогу держорганів.
"За розпорядженням уповноважених державних органів 26 серпня з 20.40 в Мінську буде знижена пропускна здатність мобільного інтернету", - йшлося в повідомленні.
Компанія попередила, що "виконання даної вимоги веде до погіршення якості передання даних або тимчасової недоступності послуги".
Про значне погіршення якості мобільного інтернету також повідомляли користувачі Life:) і МТС. Зокрема, оператор Life:) повідомив, що "труднощі з доступом до послуг зв'язку відбуваються з незалежних від нас причин".