Інтерфакс-Україна
19:17 27.02.2020

Телеканал для тимчасово окупованих територій називатиметься "Дім"

1 хв читати
Телеканал для тимчасово окупованих територій називатиметься "Дім"

Телеканал для тимчасово окупованих територій, запуск мовлення якого анонсували на 1 березня 2020 року, називатиметься "Дім", повідомляє інтернет-видання "Детектор медіа" з посиланням на три різні джерела.

Так, за інформацією джерел, дизайн логотипу нового телеканалу є таким, що назву можна прочитати двома різними способами - як "Дім" і як "Дом".

Також зазначено, що назву нового каналу затверджував президент України Володимир Зеленський. Презентація каналу відбудеться в понеділок, 2 березня, о 15:00.

Як повідомлялося, міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський анонсував, що телеканал для тимчасово окупованих територій запустить своє мовлення 1 березня поточного року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Amazon купує супутникову компанію Globalstar за $11,57 млрд

Nvidia представила ШІ-моделі для оптимізації роботи квантових комп'ютерів

Nova Post у Нідерландах збільшила за рік обсяги відправлень вп'ятеро, у 2026р планує розширити мережу

Мінцифри спільно з PlayCity запустили онлайн-ліцензування для грального бізнесу на порталі "Дія"

Україна спільно з Німеччиною тестуватиме ШІ в держсекторі та розвиватиме суверенні ШІ-моделі

Nova Post у Нідерландах збільшила за рік обсяги відправлень вп'ятеро, у 2026р планує розширити мережу

Пов'язані з РФ хакери зламали понад 170 e-mail українських прокурорів та слідчих – ЗМІ

ШІ призводить до фундаментального зсуву в галузі фінансів – керівник напряму цифрових банків у BBVA

"Київстар" планує переобрати директорами ексдержсекретаря США Помпео та ексглаву "Майкрософт Україна" Шимківа

"Укрпошта" оновила послугу "Лист з описом вкладення" та майже вдвічі зменшила її вартість

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА