Інтерфакс-Україна
10:55 27.12.2023

Унаслідок повномасштабної війни вже загинуло понад 400 українських спортсменів - Гутцайт

1 хв читати
Унаслідок повномасштабної війни вже загинуло понад 400 українських спортсменів - Гутцайт

Президент Національного олімпійського комітету (НОК) Вадим Гутцайт заявляє, що внаслідок повномасштабної війни вже загинуло понад 400 українських спортсменів, також приблизно 500 спортивних об'єктів частково або повністю втрачено.

"З того боку чуємо, що вони не хочуть брати участь в Олімпіаді без свого прапора, що вони не братимуть участі, що це не чесно щодо них. А чесно щодо нас, коли йде повномасштабна війна, а чесно, коли вже понад 400 наших спортсменів загинуло, близько 500 спортивних об'єктів частково або повністю ми втратили. Ми втрачаємо людей - це чесно щодо нас?", - сказав Гутцайт в ефірі національного телемарафону в середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Усик очолив оновлений рейтинг боксерів за версією The Ring

Кабмін врегулював мінімальну кількість посад тренерів-викладачів залежно від місця розташування ДЮСШ

Зеленський позбавив низку спортсменів виплати державних стипендій

Бідний погодив повернення спортуніверситетів у сферу відання Мінспорту

Кабмін затвердив соціальну програму розвитку фізкультури і спорту до 2030р.

Бідний обговорив з українськими молодими спортсменами за кордоном питання контрактів і відбору в збірні

Легкоатлетичний манеж у Черкасах постраждав від російського обстрілу - міністр спорту

Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях

Зеленський позбавив Бубку та Клочкову держстипендій, Беленюк розцінює це як заклик повернутися в Україну

Рада закликала УЄФА заборонити участь білоруських команд у міжнародних змаганнях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА