Інтерфакс-Україна
15:45 03.07.2022

Проведення змагань в Україні проходитиме за погодженням Мінспорту, федерацій та місцевих військових адміністрацій - Гутцайт

1 хв читати
Проведення змагань в Україні проходитиме за погодженням Мінспорту, федерацій та місцевих військових адміністрацій - Гутцайт

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт заявляє, що Мінспорту разом з федераціями та місцевими військовими адміністраціями вирішуватимуть, де можна проводити спортивні змагання в Україні.

"Для повноцінної підготовки національних збірних команд України до міжнародних змагань необхідно, щоб наші спортсмени брали участь у внутрішніх українських змаганнях. Тому, завдяки президенту України і прем'єр-міністру України, ми відновлюємо національні спортивні змагання України в тих регіонах, де відносно спокійно і немає бойових дій" , - сказав Гутцайт в ефірі національного телемарафону в неділю.

За його словами, в областях, де не ведуться бойові дії, вже почалися спортивні активності.

Міністр зазначив, що у відносно спокійних регіонах вже поновилися заняття руховою активністю на локаціях, облаштованих в рамках соціального проєкту "активні парки – локації здорової України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА