19:11 28.05.2022

Каратистка Терлюга здобула "золото" на чемпіонаті Європи, а Голуб виграла "золото" на чемпіонаті Європи з джіу-джитсу

1 хв читати

Українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи-2022, а Богдана Голуб виграла перше в історії України "золото" на чемпіонаті Європи з джіу-джитсу.

Згідно з повідомленням пресслужби міністерства, українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи-2022, що проходить у турецькому Ґазіантепі.

У фіналі континентальної першості вона здолала олімпійську чемпіонку, представницю Болгарії Івет Горанову з рахунком 11:3 (вагова категорія до 55 кг).

Також українка Богдана Голуб здобула історичну перемогу на чемпіонаті Європи з джіу-джитсу, що проходить в ізраїльському місті Нагарія.

Зазначається, що Голуб стала переможницею у системі не-ваза (вагова категорія до 63 кг).