Інтерфакс-Україна
20:36 02.03.2022

Абрамович оголосив щодо продажу "Челсі"

1 хв читати
Абрамович оголосив щодо продажу "Челсі"

Російський підприємець Роман Абрамович оголосив що він має намір продати лондонський "Челсі", повідомляє пресслужба футбольного клубу.

"Я хотів би відповісти на спекуляції у ЗМІ за останні кілька днів щодо мого володіння ФК "Челсі". Як я вже говорив, я завжди приймав рішення, виходячи з інтересів клубу. Тому в поточній ситуації я вирішив продати клуб, оскільки вважаю, що це на користь клубу, уболівальників, співробітників, а також спонсорів і партнерів", - йдеться у повідомленні.

Абрамович став власником "Челсі" у 2003 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін врегулював мінімальну кількість посад тренерів-викладачів залежно від місця розташування ДЮСШ

Зеленський позбавив низку спортсменів виплати державних стипендій

Бідний погодив повернення спортуніверситетів у сферу відання Мінспорту

Кабмін затвердив соціальну програму розвитку фізкультури і спорту до 2030р.

Бідний обговорив з українськими молодими спортсменами за кордоном питання контрактів і відбору в збірні

Легкоатлетичний манеж у Черкасах постраждав від російського обстрілу - міністр спорту

Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях

Зеленський позбавив Бубку та Клочкову держстипендій, Беленюк розцінює це як заклик повернутися в Україну

Рада закликала УЄФА заборонити участь білоруських команд у міжнародних змаганнях

Бідний про рішення МОК щодо юнацького спорту: РФ використовує тиск, підкуп та шантаж для потрібних для себе рішень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА