16:54 01.08.2021

Андрій Шевченко заявив про завершення контракту з українською збірною

2 хв читати
Андрій Шевченко заявив про завершення контракту з українською збірною

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко заявив про завершення свого контракту з командою.

"Сьогодні добіг кінця мій контракт з Українською асоціацією футболу, я провів п’ять років з головною командою країни. Це була наполеглива робота, яка довела, що ми здатні грати в сучасний футбол", - написав Шевченко на сторінці у Facebook в неділю.

Він подякував президентові і виконкому УАФ за можливість попрацювати зі збірною України, а також висловив подяку гравцям, всім, хто допомагав команді, і вболівальникам.

Про подальші плани наставник українських футболістів не повідомив.

Шевченко став наставником національної команди в 2016 році, коли його кандидатуру одноголосно підтримав на засіданні виконком Федерації футболу України (ФФУ). Контракт із Шевченком було підписано на два роки з можливістю продовження ще на два.

У липні 2012 року оголосив про завершення кар'єри футболіста. У листопаді того ж року тодішній президент ФФУ Анатолій Коньков запропонував Шевченку стати головним тренером збірної України, але той відмовився.

У березні 2015 року Шевченко отримав тренерську ліцензію найвищої категорії - "PRO" - диплом УЄФА, який дає право працювати головним тренером клубу або збірної. У середині квітня 2015 року з рішенням виконкому ФФУ він став одним із трьох перших заступників голови комітету національних збірних команд ФФУ. 16 лютого 2016 року Шевченко став асистентом головного тренера національної збірної України Михайла Фоменка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінспорту і НОК не володіє інформацією про кількість українських спортсменів, які змінили спортивне громадянство

Мінспорту є бенефіціаром одного і реципієнтом двох проєктів, які фінансуються через USAID

Юнацька зимова Олімпіада-2028 пройде в італійських Альпах - НОК

Мінспорту закликає IIHF продовжити відсторонення збірних країн-агресорок з хокею від міжнародних змагань

Перші 25 тис. ветеранів уже отримують по 1,5 тис. грн на послуги спортивних клубів

Україна проведе домашній матч плейоф Ліги націй УЄФА з Бельгією в іспанській Мурсії

Гутцайт про зміну громадянства срібного призера Олімпіади-2024 Ковтуна та його тренера: це нечесно, якщо є проблеми - їх треба вирішувати разом

Срібний призер Олімпійських ігор-2024 Ковтун має намір змінити громадянство

Мінспорту: 445 українських спортсменів, тренерів і спортперсоналу прострочили терміни перебування за кордоном

Володимир Кличко провів тренування для ветеранів у реабілітаційному центрі "Титанові"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА