20:07 13.06.2021

У данського футболіста Еріксена, що втратив свідомість на матчі ЧЄ-2020 з Фінляндією, зупинялося серце

1 хв читати
У данського футболіста Еріксена, що втратив свідомість на матчі ЧЄ-2020 з Фінляндією, зупинялося серце

Півзахисник збірної Данії з футболу Крістіан Еріксен, що втратив свідомість під час матчу Євро-2020, переніс зупинку серця, заявив лікар датської команди Мартен Боесен.

"Його вже не було з нами", - наводить слова Боесена "Бі-бі-сі".

Як повідомлялося, незадовго до закінчення першого тайму матчу Фінляндія - Данія (1:0) у суботу в Копенгагені Еріксен знепритомнів, в результаті гру було перервано на тривалий час. Ще на полі футболісту провели реанімаційні заходи, а незабаром доставили в лікарню. Повідомлялося, що він у свідомості, його стан стабільний.

Раніше в неділю керівництво Датського футбольного союзу виступило із заявою, в якій повідомило, що футболіст продовжує перебувати в лікарні і передає побажання партнерам з команди.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінспорту є бенефіціаром одного і реципієнтом двох проєктів, які фінансуються через USAID

Юнацька зимова Олімпіада-2028 пройде в італійських Альпах - НОК

Мінспорту закликає IIHF продовжити відсторонення збірних країн-агресорок з хокею від міжнародних змагань

Перші 25 тис. ветеранів уже отримують по 1,5 тис. грн на послуги спортивних клубів

Гутцайт про зміну громадянства срібного призера Олімпіади-2024 Ковтуна та його тренера: це нечесно, якщо є проблеми - їх треба вирішувати разом

Срібний призер Олімпійських ігор-2024 Ковтун має намір змінити громадянство

Мінспорту: 445 українських спортсменів, тренерів і спортперсоналу прострочили терміни перебування за кордоном

Володимир Кличко провів тренування для ветеранів у реабілітаційному центрі "Титанові"

Затверджено нові критерії критичності підприємств у сфері фізичної культури та спорту

Чемпіон світу зі стильового карате Олександр Семенюк загинув під час виконання бойового завдання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА