Інтерфакс-Україна
18:38 17.09.2018

Проект держбюджету-2019 передбачає збільшення на 10% видатків на Мінспорту

1 хв читати
Проект держбюджету-2019 передбачає збільшення на 10% видатків на Мінспорту

 Проект державного бюджету на 2019 рік передбачає збільшення на 283 млн грн (10%) видатків на Міністерство молоді та спорту, порівняно з 2018 роком.

Згідно із законопроектом №9000 про держбюджет-2019 від 15 вересня 2018 року, на 2019 рік передбачається виділення на Мінспорту 3 млрд 89 млн грн (у 2018 році - 2 млрд 806 млн грн).

На керівництво та управління у сфері молоді та спорту пропонується виділити 70,7 млн грн, на розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту - 1,7 млрд грн, на підготовку та участь національних збірних команд України в міжнародних змаганнях, які проводять Міжнародний, Європейський олімпійські комітети, зокрема Олімпійські ігри, і Всесвітні ігри - 133,4 млн грн.

Крім того, на розвиток спорту серед осіб з інвалідністю та їхню фізкультурно-спортивну реабілітацію проект пропонує виділення 752,5 млн грн, на підготовку та участь національних збірних команд у Параолімпійських і Дефлімпійських іграх - 142,5 млн грн.

Передбачається виділення 200 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, ремонт наявних спортивних та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт із будівництва та реконструкції Палаців спорту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла Чемпіонат Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА